Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD. SPRAWDŹ ZIMOWE PROMOCJE>>

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD. SPRAWDŹ ZIMOWE PROMOCJE>>

    Nie masz żadnych produktów w Ulubionych.

Firany na fleksach

(52)

Dekoracje do nowoczesnych wnętrz - firany na fleksach

Szukają Państwo tekstyliów, które można łatwo i szybko zdjąć, a potem ponownie założyć? Takich, które dają dużą dowolność w dekorowaniu okien w domu? W takim razie zapraszamy do zapoznania się produktami, które zebraliśmy w tej kolekcji. Zamieściliśmy tu nowoczesne firany na fleksach, które zachwycają niezwykłą funkcjonalnością oraz niebanalnym wyglądem!

 

Charakterystyka nowoczesnych firan na fleksach

Co charakteryzuje firany na fleksach? Materiał jest tutaj wzbogacony o specjalne haczyki z tworzywa sztucznego. Haczyki te są umieszczane na prowadnicy. Ta zaś jest na stałe wszyta w tkaninę.

Jak to rozwiązanie przekłada się na wygląd i funkcjonalność tekstyliów? Materiał układa się w delikatne fale, które są oddalone od siebie w równych odstępach. Dzięki temu nie trzeba go drapować samodzielnie. Ponadto haczyki pozwalają na szybkie zakładanie i zdejmowanie tekstyliów oraz na regulowanie wysokości tkaniny. W zależności od potrzeb można ją opuścić lub podnieść o kilka centymetrów. To doskonały sposób, aby ukryć nierówną podłogę czy karnisz.