Darmowa dostawa od 200 zł. Posiadamy ochronę kupującego Trusted Shops.  SPRAWDŹ KOLEKCJĘ ŚWIĄTECZNĄ >> 
Produkty szyte na wymiar wyślemy jeszcze przed Świętami!

Darmowa dostawa od 200 zł. Posiadamy ochronę kupującego Trusted Shops.  SPRAWDŹ KOLEKCJĘ ŚWIĄTECZNĄ >> 
Produkty szyte na wymiar wyślemy jeszcze przed Świętami!

    Nie masz żadnych produktów w Ulubionych.

Łazienka

(181)

 

Odpowiednio dobrane tekstylia podkreślają panujący w łazience styl i wprowadzają do niego nutę przytulności.

 

Wybierz odpowiednie ręczniki do swojej łazienki ze sklepu Withome

Pośród tekstyliów łazienkowych najważniejsze miejsce zajmują ręczniki. W domu powinniśmy mieć co najmniej kilka ich sztuk w kilku różnych rozmiarach i o kilku zastosowaniach, inne do kąpieli, inne do wycierania rąk. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele tych łazienkowych tekstyliów uszytych ze 100% bawełny. Posiadamy również ręczniki dekoracyjne z 96% bawełny i 4% poliestru, a także wiele ręczników z mikrofibry. Możesz wybierać między tekstyliami w wielu rozmiarach i kolorach.

 

Co zawiesić przy łazienkowym oknie?

Do udekorowania okna łazienkowego zwykle nie przywiązujemy zbyt wiele uwagi – zresztą w wielu przypadkach pomieszczenia te w ogóle nie mają wnęki okiennej. Jeśli jednak w naszej łazience znajduje się okno, warto zadbać, by zawieszona przy nim dekoracja szczelnie zasłaniała wnętrze przed wzrokiem sąsiadów lub przechodniów.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz różne propozycje rolet rzymskich do łazienkowego okna. Możesz postawić na materiał ciemny, który dobrze zablokuje widok z zewnątrz, ale do łazienek doskonale pasują też rolety w kolorach jasnych i stonowanych. Jeśli z kolei chciałbyś czymś zaakcentować wnętrze, warto postawić na rolety o ciekawych wzorach i w żywej kolorystyce.

Sprawdź naszą ofertę łazienkowych tekstyliów i wybierz z niej coś dla siebie!