Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD. Sprawdź nasze propozycje do ogrodu.
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD. Sprawdź nasze propozycje do ogrodu.
    Na liście ulubionych nie ma żadnych pozycji.

Nagrody i wyróżnienia


W 2020 roku zostaliśmy wyróżnieni w rankingu miesięcznika Forbes w kategorii „Najcenniejsze firmy rodzinne 2020” w kategorii firm o przychodach do 100 mln PLN w województwie podkarpackim. Firmy wyróżnione w rankingu polegają nie tylko na rodzinnych relacjach w gronie właścicieli ale również w kontaktach z pracownikami.

Firma Markizeta Solarscy posiada certyfikat przyznawany w ramach programu Rzetelna Firma. Jest on najbardziej aktualną informacją o solidności i wypłacalności firmy. Uczestnicy programu Rzetelna Firma, w ramach realizacji jego celów, zobowiązują się do przestrzegania norm etycznych określonych w “5 przykazaniach Rzetelnej Firmy” i postanowieniach Kodeksu.

W 2017 roku zostaliśmy wyróżnieni w rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm w Polsce. Ten wyjątkowy tytuł przyznawany jest firmom, które wyróżniają się nieskazitelną reputacją, uczciwością wobec kontrahentów, pracowników, a także skarbu państwa.

Diamenty miesięcznika Forbes przyznawane są przedsiębiorstwom z największym przeciętnym rocznym wzrostem wartości. Na listach Diamentów w 2010 r. znalazły się przedsiębiorstwa, które osiągnęły przeciętny roczny wzrost wartości wynoszący co najmniej 15 procent.

Podatek i koszt wysyłki są wliczone do wszystkich cen.

Certyfikat Trusted Shops

Metody wysyłki:

Metody płatności: