Nie masz żadnych produktów w Ulubionych.

Zasłony szyte na wymiar

(349)

Jeśli rozważasz skorzystanie z usługi „Uszyj na wymiar”, pierwszym krokiem jest wyselekcjonowanie odpowiedniego materiału.

Zasłony szyte na wymiar – jaki materiał wybrać?

Decydując się na usługę szycia zasłon na miarę warto rozważyć tkaninę, jaką jest welur. Ten miękki i elegancki materiał doskonale przesłoni okno przed wpadającym do środka światłem. Zasłony welurowe będą doskonale pasowały do eleganckich salonów, przytulnych sypialni, a także do pokojów dziecięcych. W naszym asortymencie możesz wybierać pomiędzy welurem gładkim a materiałami ze wzorem wytłaczanym i przecieranym.
Dekoracjami okiennymi, które rewelacyjnie sprawdzą się przede wszystkim w sypialniach, są zasłony uszyte z materiałów zaciemniających. Dzięki nim stworzysz w pokoju atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi. W naszym sklepie znajdziesz materiał na zasłony zaciemniające w wielu kolorach i o różnych fakturach.

Kolorystyka

Wybierając materiał na zasłony szyte na miarę warto dobrze rozważyć jego kolorystykę. Zasłony jednobarwne i w delikatny wzorek będą stonowanym, ale bardzo eleganckim dopełnieniem wnętrza. Tkaniny w duże wzory i nadruki to z kolei przyciągająca oko ozdoba, wokół której możemy stworzyć całą aranżację pomieszczenia. Sprawdź, jakie materiały oferujemy w asortymencie i wybierz ten, który najlepiej wpasuje się do danego wnętrza.
Jeśli okna w Twoim domu lub mieszkaniu mają niestandardowe rozmiary, serdecznie zachęcamy do skorzystania z usługi szycia na zamówienie. W krótkim czasie otrzymasz ozdoby doskonale pasujące do okiennej wnęki.