Darmowa dostawa do paczkomatu oraz kurierem GLS i DPD przy zamówieniu powyżej 200 zł.

Darmowa dostawa do paczkomatu oraz kurierem GLS i DPD przy zamówieniu powyżej 200 zł.

    Nie masz żadnych produktów w Ulubionych.

Rolety rzymskie gotowe firanowe

(24)

 

Zacznij odkrywać nasze propozycje i poznaj nieco inną stronę naszej oferty! Gotowe rolety rzymskie firanowe to doskonała alternatywa dla tych, którzy pragną wpuścić nieco więcej światła do pomieszczenia.

 

Gotowe rolety rzymskie z materiałów firanowych

W tej kategorii znajdziesz wiele delikatnych modeli o półprzezroczystej strukturze, które doskonale sprawdzą się w większości aranżacji. Jest to świetny wybór dla pomieszczeń słabo nasłonecznionych — na przykład z uwagi na niewielkie okna lub układ samego budynku. Jest to również opcja niezwykle atrakcyjna wizualnie, która wniesie nieco ciepła do Twojego domu. Przekonaj się!

 

Rolety rzymskie gotowe — firanowe

W tej kategorii znajdziesz rolety rzymskie wykonane z materiałów firanowych, które z założenia nie zatrzymują wszystkich promieni słonecznych — mogą one więc być zasłonięte przez cały czas. Proponujemy między innymi modele z błyszczącej siatki, żakardowe, a także wzbogacone o ozdobny haft. Więcej informacji na temat wymiarów, materiału oraz innych cech konkretnego modelu znajdziesz w opisie danej pozycji. Koniecznie sprawdź również pozostałe kategorie naszego sklepu internetowego.