Dostawa przed Świętami dla zamówień na produkty szyte na wymiar do 2 kwietnia, produkty gotowe i na metry do południa 6 kwietnia. Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 200 zł.

Dostawa przed Świętami dla zamówień na produkty szyte na wymiar do 2 kwietnia, produkty gotowe i na metry do południa 6 kwietnia. Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 200 zł.

  Nie masz żadnych produktów w Ulubionych.

Sypialnia

(1039)
 1. Już od:

  30,90 zł

  Normalna cena:

  40,71 zł
  W magazynie

 

W asortymencie naszego sklepu online znajdziesz tekstylia niezbędne do zamienienia sypialni w spokojną przystań, w której z przyjemnością zażyjesz odpoczynku.

 

Udekoruj okno w swojej sypialni i stwórz klimat sprzyjający wypoczynkowi

Na przytulną atmosferę w sypialni duży wpływ mają tekstylia, które wykorzystujemy do stworzenia dekoracji okiennych. To przecież właśnie przez okno wpada światło z lamp ulicznych, który potrafi zakłócić nasz spokojny sen. Warto postawić tu na zasłony lub rolety rzymskie wykonane z materiałów zaciemniających i tkanin typu blackout. Zablokują one płynące z zewnątrz bodźce, które mogą nas rozproszyć.

 

Jakie firanki najlepiej sprawdzą się w sypialni?

Wszystko zależy od stylu, w jakim urządzone jest wnętrze. Możesz postawić na firanki sięgające parapetu lub długie firany opadające na podłogę. Oferujemy tu szeroki wybór tkanin firanowych, które odnajdą się we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych.

 

Pościel i prześcieradła do każdej sypialni

Komfort i wygoda w trakcie odpoczynku ma ogromne przełożenie na naszą produktywność w ciągu dnia. Warto więc stawiać na sypialniane tekstylia, które nam w tym pomogą. Dzięki artykułom z naszego asortymentu zapewnisz sobie spokojny sen każdej nocy. Znajdziesz u nas wiele kompletów pościeli, dostępnej w rozmiarach 160x200 cm i 200x220 cm. Zaopatrzysz się u nas też w prześcieradła dostępne w bogatej palecie kolorystycznej.