Darmowa dostawa do paczkomatu oraz kurierem GLS i DPD przy zamówieniu powyżej 200 zł.

Darmowa dostawa do paczkomatu oraz kurierem GLS i DPD przy zamówieniu powyżej 200 zł.

    Nie masz żadnych produktów w Ulubionych.

Materiał na obrusy

(92)

Tkaniny obrusowe na metry dostępne w sklepie Withome

Jeśli masz problem ze znalezieniem nakrycia, które będzie pasowało na Twój stół, serdecznie zachęcamy do zakupienia tkaniny obrusowej na metry.

Znajdziesz u nas materiały odpowiednie na obrus odświętny – oferujemy tu wiele tkanin w kolorze białym z licznymi zdobieniami w postaci gipiur, haftu i nadruków. Posiadamy także szeroki wybór materiałów z nadrukami i wzorami kolorowymi, a także szereg tkanin jednolitych. Pośród nich znaleźć można wiele materiałów o właściwościach wodoodpornych, z których bardzo łatwo można usunąć zabrudzenia.

 

Jak wybrać odpowiedni materiał na obrus?

Wybór odpowiedniego materiału powinien być podyktowany sposobem, w jaki będziemy obrus użytkować. Inną tkaninę wybierzemy na obrus na szczególne okazje, inną na co dzień, a jeszcze inną do kuchni. W naszej ofercie na pewno znajdziesz odpowiadający Ci wariant.

 

Wybierz dopasowane nakrycie na swój stół

Dostępne tutaj materiały na obrusy cięte są z belki. W większości przypadków Klient otrzymuje więc tkaninę niewykończoną. Wyjątek stanowią obrusy gipiurowe - te dekoracje nie wymagają dodatkowej obróbki i można rozłożyć je na stole tuż po otrzymaniu przesyłki.

Większość naszych materiałów obrusowych dostępna jest w szerokości 160 cm. W zamówieniu należy zatem podać potrzebną Ci długość materiału. Obrusy o szerokości 160 cm będą pasowały na stoły szerokie na około 120 cm – w wyliczeniach uwzględniono 20 cm zwisającego po bokach materiału. Z kolei inne materiały cięte są z belki nawet o szerokości 3 m – będzie więc można nakryć nimi nawet bardzo duże stoły bankietowe.