Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD.

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD.

    Na liście ulubionych nie ma żadnych pozycji.

Rolety rzymskie bez mechanizmu na karnisz

(16)

Rolety rzymskie na karnisz łatwy i bezinwazyjny montaż

Podobają Ci się rolety rzymskie? Uwielbiasz sposób, w jaki układają się w eleganckie i efektowne fale? Ale nie jesteś zwolennikiem wiercenia dziur w ścianie? W takim razie zapoznaj się z naszą ofertą rolet rzymskich na karnisz, rolet rzymskich, które nie posiadają mechanizmu kasetowego.

Szybki i prosty montaż rolety rzymskiej na karniszu

Zapewne nie myślałeś, że montaż rolety rzymskiej może być łatwy i szybki, a co najważniejsze bezinwazyjny? Rolety rzymskie montowane na karniszu to zdecydowanie praktyczne rozwiązanie jeśli cenisz sobie czas i funkcjonalność. Rolety rzymskie wykonane na szelkach lub na tunelu w szybki i łatwy sposób zamontujesz na karniszu.

Aby, zawiesić roletę rzymską wystarczy jedynie nawlec szelki lub tunel na karnisz, można również zawiesić jak za pomocą żabek. Banalnie proste, prawda?

Ważne jest, aby pamiętać, że rolety rzymskie na karnisz nie posiadają mechanizmu samohamującego. Aby, zatrzymać tkaninę na odpowiedniej wysokości należy do tego celu użyć znajdujący się w zestawie sznurek, który następnie owijamy o zamocowane wcześniej kółeczko. W roletach, w których w zestawie znajdują się agrafki, nie znajduje się sznurek. Agrafki posłużą do regulacji wysokości tkaniny. 

Roleta rzymska na karnisz do samodzielnego montażu

Zamawiając produkty z tej kategorii, otrzymujesz zestaw do samodzielnego złożenia.

Zestaw zawiera tkaninę, 6 sztuk plastikowego pręta (do samodzielnego połączenia) sznurek, kółeczko oraz agrafki.

Każda roleta rzymska na karnisz w dolnej części tkaniny została wykończona tunelem wewnątrz, którego należy zamieścić plastikowy pręt, który stosownie obciąży roletę i pozwalając jej na piękne ułożenie się w stylowe fale. Góra część tkaniny została wykończona tunelem lub szelkami, umożliwi to zawieszenie jej na tradycyjnym karniszu drążkowym lub za pomocą żabek. Dzięki dołączonym do zestawu agrafkom masz możliwość regulacji szerokości fałd dekoracyjnych. Wystarczy, umieścić agrafiki w tylnej części materiału na specjalnie wszytej do tego taśmie. 

Oferujemy rolety rzymskie na karnisz dobrej jakości w bardzo przystępnej cenie.

 

Podatek i koszt wysyłki są wliczone do wszystkich cen.

Certyfikat Trusted Shops

Metody wysyłki:

Metody płatności: