Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD. Sprawdź nasze propozycje do ogrodu.
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD. Sprawdź nasze propozycje do ogrodu.
    Na liście ulubionych nie ma żadnych pozycji.

Rolety rzymskie szyte na wymiar

(128)

 

W naszym sklepie internetowym oferujemy gotowe rolety rzymskie w kilku różnych rozmiarach. Jednakże, jeśli pośród nich nie znalazłeś interesującego Cię wariantu lub jesteś posiadaczem okien o niestandardowej wielkości, nie musisz wcale rezygnować z tego jakże eleganckiego sposobu na dekorację. Z chęcią wykonamy dla Ciebie rolety rzymskie na wymiar.

 

Roleta rzymska szyta na wymiar

Szyte przez nas rolety mogą mieć szerokość do 300 centymetrów, co jest rzadko spotykaną na rynku opcją. Jeśli więc zależy Ci na dekoracji o dużych rozmiarach, nie będzie to dla nas problemem.

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama rolet rzymskich z materiałów zaciemniających, półzaciemniających i prześwitujących. Każdy z nich dostępny jest w kilku kolorach. Wśród innych opcji personalizacji zamówienia jest też wybór sposobu mocowania rolety oraz umiejscowienia systemu jej obsługi.

 

Rolety rzymskie firanowe uszyte dla Ciebie na wymiar

Sklep internetowy withome.pl posiada w swojej ofercie również rolety rzymskie wykonane z materiałów firanowych. Taka dekoracja doskonale sprawdzi się w kuchni, salonie, czy sypialni oraz w miejscach z mniejszym dostępem do światła naturalnego. Roleta firanowa pozwoli jedynie delikatnie osłonić okno, zachowując Twoją prywatność, ale nie zaciemni nadmiernie wnętrza. Dzięki takiej dekoracji okna Twój dom wypełni się blaskiem i promieniami słońca.

 

Darmowe próbki tkanin materiałów na rolety rzymskie

Zdajemy sobie sprawę, że zamówienie rolet na wymiar przez internet może budzić pewne wątpliwości. Jeśli przed podjęciem decyzji chciałbyś zobaczyć materiał „na żywo”, chętnie wyślemy do Ciebie próbkę tkaniny.

Podatek i koszt wysyłki są wliczone do wszystkich cen.

Certyfikat Trusted Shops

Metody wysyłki:

Metody płatności: