Nie masz żadnych produktów w Ulubionych.

Firany

(880)

Nowoczesne firanki do każdego wnętrza

Obecnie wśród wielu osób istnieje przeświadczenie, że firany to ozdoby, które już dawno wyszły z mody. Nic bardziej mylnego. Te lekkie i delikatne dekoracje okienne potrafią doskonale odnaleźć się nie tylko we wnętrzach stylizowanych na klasyczne, rustykalne i vintage – bogactwo dostępnych tkanin sprawia, że firany świetnie sprawdzą się również w pomieszczeniach, w których króluje styl nowoczesny.

Wybierz firanę dopasowaną do Twoich potrzeb

Możemy wybierać między firanami gładkimi a tkaninami zdobionymi haftem, gipiurą lub nadrukiem, które w następnej kolejności możemy upiąć na wiele różnych sposobów. Przy pomocy taśm, fleksów, przelotek i tuneli jesteśmy w stanie uzyskać piękne marszczenia i falowania na powierzchni materiału. Mamy wybór pomiędzy dekoracjami krótkimi, sięgającymi nieco poza wysokość parapetu, a tkaninami opadającymi na podłogę. Możliwości aranżacyjnych jest tu co niemiara, a dzięki ofercie naszego sklepu z pewnością znajdziesz firanę pasującą do każdego wnętrza.

Dekoracja okna z naszego sklepu

W asortymencie z artykułami gotowymi znajdziesz firany w rozmiarach 260x140 cm, 260x250 cm, 160x300 cm i inne. Jeśli zależy Ci na dekoracji o niestandardowej wielkości, którą zawiesisz przy oknie, skorzystaj z usługi szycia na wymiar. Dostępne tkaniny możesz też kupić na metry i samemu stworzyć firanę zgodną ze swoimi potrzebami. Dzięki takim opcjom możesz stworzyć wymarzoną aranżację okna balkonowego, czy niestandardowego okna w Twoim mieszkaniu.