Darmowa dostawa do paczkomatu oraz kurierem GLS i DPD przy zamówieniu powyżej 200 zł.

Darmowa dostawa do paczkomatu oraz kurierem GLS i DPD przy zamówieniu powyżej 200 zł.

    Nie masz żadnych produktów w Ulubionych.

Kuchnia

(476)

 

Kuchnia to miejsce, gdzie na co dzień używamy wielu różnych tekstyliów – ścierek do naczyń, fartuchów, obrusów i serwetek. Specyficzne wymagania tego pomieszczenia musimy też wziąć pod uwagę podczas wyboru dekoracji okiennych.

 

Zazdrostki - praktyczny wybór do każdej kuchni

Dekoracjami okien kuchennych, które nie mają sobie równych, bez wątpienia są zazdrostki. Swoją popularność zawdzięczają długości – są na tyle krótkie, że nie opadają na kuchenne blaty i nie przeszkadzają tym samym w gotowaniu ani pieczeniu. Te niewielkie okienne dekoracje dostępne są w naszym asortymencie w kilku różnych rozmiarach. Największe z nich – o wielkości 90 cm – nie posiadają typowych dla zazdrostek dziurek na patyczki, pełniąc raczej rolę krótkiej firanki. W naszej ofercie znajdziesz na przykład zazdrostki z woalu, żakardu i gipiury.

 

Zasłony i firanki kuchenne – jakie wybrać?

Jeśli zamiast zazdrostek chcemy w kuchni zawiesić firankę, warto postawić na tzw. „odpasy” z charakterystycznymi wycięciami u dołu. Z kolei zasłony kuchenne często są wzorzyste – barwne nadruki i dekoracje doskonale pasują do pomieszczenia, które jest przecież tętniącym życiem centrum naszego domu. Dobierając materiały na firanki i zasłony kuchenne, warto wybierać te, które łatwo wyczyścić – kuchnia jest miejscem, gdzie bezustannie unoszą się różne zapachy i powstają plamy z jedzenia.

Poza dekoracjami okien, znajdziesz u nas też szeroki wybór obrusów na kuchenny stół niezbędne u każdej pani domu.