Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD. Sprawdź nasze propozycje do ogrodu.
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD. Sprawdź nasze propozycje do ogrodu.
    Na liście ulubionych nie ma żadnych pozycji.

Szybkie zwroty InPost - jak skompletować i nadać przesyłkę zwrotną?


Szybkie zwroty InPost - jak skompletować i nadać przesyłkę zwrotną?


KROK 1 | Wejdź na stronę szybkich zwrotów InPost 

KROK 2 | Podaj dane zamówienia w formularzu zwrotu. Pamiętaj o podaniu numeru zamówienia.

KROK 3 | Poczekaj na potwierdzenie. Dostaniesz wiadomość SMS i e-mail z potwierdzeniem. zgłoszenia zwrotu

KROK 4 | Jeżeli wysyłasz towar w oryginalnym opakowaniu pamiętaj, aby zerwać pierwszą etykietę. adresową

KROK 5 | Na ekranie Paczkomatu w którym chcesz zwrócić towar wybierdz "Chcę wysłać paczkę", a następnie "Wpisz kod".

KROK 6 | Wpisz 10-cyfrowy kod zwrotu, który dostałeś po zaakceptowaniu zgłoszenia zwrotu.

KROK 7 | Wybierz prawidłowy rozmiar skrytki. Rozmiary gabarytów to: A - 8x38x64cm, B - 19x38x64cm, C -41x38x64cm.

KROK 8 | Włóż zapakowaną paczkę do skrytki (skrytka w wybranym rozmiarze otworzy się sama). Włóż do niej paczkę i zamknij drzwiczki.

KROK 9 | Przed odejściem upewnij się, że proces został zakończony.

Wymiana?


Produkty sprzedawane w sklepie internetowym withome.pl szybko znikają z naszego magazynu dlatego nie możemy zagwarantować, że produkt, który chcesz wymienić będzie dostępny. Zamiast wymiany zwróć produkt na adres naszego sklepu a my zwrócimy Ci pieniądze na konto. Jeśli chcesz zamówić inny rozmiar lub kolor interesującego Cię produktu - złóż nowe zamówienie w naszym sklepie.

 

Chcesz oddać produkt? Skorzystaj z naszego formularza zwrotu towaru

Prawo odstąpienia od umowy


Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014r. o prawach konsumenta klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować naszą firmę MARKIZETA Solarscy sp. z o.o. ul. Jana Pawła II 128, 39-451 Skopanie [email protected] o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).


Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje w odniesieniu do umów, w których przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (np. produkty skracane/szyte na wymiar oraz tkaniny na metry). Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. W przypadku odstąpienia od umowy, koszt dostarczenia zwracanego towaru ponosi klient.

Skutki odstąpienia od umowy


W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Proszę odesłać produkty z zamówienia na adres: MARKIZETA Solarscy sp. z o.o. ul. Jana Pawła II 128, 39-451 Skopanie, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.


Formularz odstąpienia od umowy

Formularz ten należy wypełnić i przesłać drogą elektroniczną na adres: [email protected] lub drogą tradycyjną na adres firmy znajdujący się w zakładce Kontakt

 

Formularz odstąpienia od umowy

Formularz ten należy wypełnić i przesłać drogą elektroniczną na adres: [email protected] lub drogą tradycyjną na adres firmy znajdujący się w zakładce Kontakt

 

Podatek i koszt wysyłki są wliczone do wszystkich cen.

Certyfikat Trusted Shops

Metody wysyłki:

Metody płatności: