Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD. Sprawdź nasze propozycje do ogrodu.
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD. Sprawdź nasze propozycje do ogrodu.
    Na liście ulubionych nie ma żadnych pozycji.

Rolety rzymskie gotowe velvetowe

(6)

 

Zapraszamy do odkrywania naszej kolekcji, w której czekają na Ciebie gotowe rolety rzymskie welwetowe.

 

Gotowe rolety rzymskie z welwetu - idealna propozycja do salonu

Znajdziesz tutaj całą gamę fantastycznych propozycji, które doskonale sprawdzą się zarówno w aranżacjach klasycznych, jaki nowoczesnych, minimalistycznych, i skandynawskich. Począwszy od modeli gładkich i jednolitych, dostępnych w wielu wariantach kolorystycznych (jak choćby pastelowe beże, róże i szarości czy też głęboki granat, turkus oraz żółty), aż po wzory kwiatowe — te ostanie dodadzą wnętrzu nieco uroku i ciepła. Poznaj nasze propozycje i zdecyduj, które z nich zostaną z Tobą na dłużej!

 

Rolety rzymskie gotowe — welwetowe

Niewątpliwą zaletą welwetu są jego walory wizualne — materiał ten odznacza się specyficzną “mięsistością”, która odpowiada za poczucie wysokiej jakości. Jednocześnie pomieszczenie pozostaje przytulne. Nie bez znaczenie są także ich właściwości zaciemniające, co w przypadku gotowych rolet rzymskich jest kluczowe. Sprawdź opisy konkretnych pozycji z naszej oferty, by dowiedzieć się więcej!

Podatek i koszt wysyłki są wliczone do wszystkich cen.

Certyfikat Trusted Shops

Metody wysyłki:

Metody płatności: