Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD.

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD.

    Na liście ulubionych nie ma żadnych pozycji.

Rolety rzymskie 100% zaciemniające

(11)

Rolety rzymskie zaciemniające — jak dobrać odpowiednią tkaninę?

Rolety rzymskie na wymiar oferowane w naszym sklepie, to gwarancja najskuteczniejszego zaciemnienia pomieszczenia. W czym tkwi niezawodność rolet rzymskich 100% zaciemniających? Dlaczego produkt ten, tak szybko opanował rynek i stał się na nim absolutnym bestsellerem?

Tkanina zaciemniająca super blackout i wykonane z nich rolety rzymskie

Nowoczesne rolety rzymskie typu blackout o właściwościach 100% zaciemniających, są wykonane ze specjalistycznej tkaniny zwanej SUPER BLACKOUT. Rolety rzymskie blackout z tej tkaniny to prawdziwa rewolucja na rynku rolet zaciemniających.

Materiał rolety rzymskiej super blackout zbudowany jest z trzech warstw, to środkowa warstwa, która zawsze jest czarna, odpowiada za stopień zaciemnienia. Warto więc wiedzieć, że to nie kolorystyka rolet rzymskich bezpośrednio wpływa na stopień zaciemnienia pomieszczenia. Na rynku dostępne są również białe rolety rzymskie, beżowe oraz jasnoszare. Jak widzisz, wybór kolorów rolet rzymskich zaciemniających jest bardzo duży.

Rolety rzymskie typu blackout, eleganckie oraz funkcjonalne dekoracje

Funkcjonalne rolety rzymskie blackout — na czym polega ich fenomen?

Tkanina super blackout posiada właściwości mocno ograniczające światło wpadające z zewnątrz poniżej inne cechy rolet rzymskich typu blackout.

Bardzo dobrze się układa, materiał rolety rzymskiej dzięki nieco grubszym splocie wygląda bardzo elegancko

• Specjalistyczna tkanina tworząca barierę termiczną — wyrównuje i utrzymuje stałą temperaturę w pomieszczeniu

• Posiada funkcje wyciszające między wnętrzem a odgłosami dobiegającymi z zewnątrz

W naszej ofercie znajdziesz rolety rzymskie blackout szyte na wymiar. Decydując się na rolety rzymskie dekoracyjne na zamówienie, kupujesz jakość wykonania oraz bardzo eleganckie rolety rzymskie. Znajdziesz u nas rolety szyte na maksymalną wysokość 240 cm, oraz szerokość rolet rzymskich sięgającą maksymalnie 300 cm.

Rolety rzymskie zaciemniające — najlepszy wybór do sypialni lub pokoju dziecięcego

Jeśli szukasz rolety rzymskiej zaciemniającej do sypialni lub pokoju dziecięcego, zdecyduj się na tę wykonaną z tkaniny super blackout. Jest to tkanina przeznaczona dla osób wymagających, pragnących całkowitego zaciemnienia w pomieszczeniu. Tworzą klimat sprzyjający odpoczynkowi, oraz napełniają wnętrze nastrojem i elegancją.

Podatek i koszt wysyłki są wliczone do wszystkich cen.

Certyfikat Trusted Shops

Metody wysyłki:

Metody płatności: