Darmowa dostawa od 200 zł. Posiadamy ochronę kupującego Trusted Shops.  SPRAWDŹ KOLEKCJĘ ŚWIĄTECZNĄ >> 
Produkty szyte na wymiar wyślemy jeszcze przed Świętami!

Darmowa dostawa od 200 zł. Posiadamy ochronę kupującego Trusted Shops.  SPRAWDŹ KOLEKCJĘ ŚWIĄTECZNĄ >> 
Produkty szyte na wymiar wyślemy jeszcze przed Świętami!

    Nie masz żadnych produktów w Ulubionych.

Poszewki i poduszki dekoracyjne

(170)

Odmień sypialnię lub salon z poszewkami ze sklepu Withome

To właśnie takie niewielkie dekoracje znakomicie podkreślają styl, w jakim urządzone jest pomieszczenie. Nie należy więc zapominać o nich podczas aranżowania wnętrza. Poszewki i poduszki dekoracyjne „podbijają” kolory ścian, mebli i innych tekstyliów, ale dzięki temu, że wykonane są z miękkich materiałów, wprowadzają też do pomieszczenia atmosferę przytulności. W salonach i sypialniach pełnych poduszek każdy będzie czuł się dobrze i komfortowo – rozłóż je więc na łóżku, kanapie, krześle bądź fotelu.

 

Wybór odpowiedniego rozmiaru poszewki dekoracyjnej

Poszewki na poduszki dekoracyjne są mniejsze od poduszek, na których śpimy. Zwykle są też kwadratowe, a nie prostokątne, choć nie jest to reguła. Najczęściej spotykaną wielkością dekoracyjnych poszewek jest rozmiar 40x40 cm, natomiast w naszym sklepie znajdziesz też tekstylia o wielkości 45x45 cm i 50x50 cm, a w wariancie prostokątnym – 30x50 cm. W przypadku niestandardowych wymiarów zachęcamy do skorzystania z usługi szycia na zamówienie.

 

Poszewki, które odmienią każde wnętrze

Nasze poszewki szyjemy z wielu rodzajów tkanin, które są dostępne w wielu wzorach i kolorach. Znajdziesz u nas na przykład eleganckie poszewki welurowe w wielu pięknych barwach. Nie brak tu też poszewek z rozmaitymi nadrukami i wzorami. Z pewnością odnajdziesz tu wariant, który doskonale wpasuje się w styl urządzanego pomieszczenia.