Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD.

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD.

    Na liście ulubionych nie ma żadnych pozycji.

Pokój dziecka

(215)

 

Miękkie materiały, dużo kolorów i motywy ze znanych maluchom bajek – przepis na dobranie właściwych tekstyliów do pokoju dziecięcego jest bardzo prosty.

 

Jak udekorować okna w pokoju dziecka?

Wnęki okienne w pokoju dziecięcym można aranżować na wiele sposobów. Dzięki dobrze dobranym materiałom, wnętrze będzie sprzyjało zabawie, a przebywanie w nim będzie samą przyjemnością. Dekorując pokoiki dziecięce nie powinniśmy stronić od kolorów, ciekawych wzorów czy bajkowych grafik – dzieciakom takie ozdoby na pewno się spodobają. Możesz tu też postawić na dekoracje z własnym nadrukiem.

 

Zasłony i rolety idealne do pokoju każdego dziecka

Zasłony i rolety w delikatnych kolorach oraz lekkie, woalowe firanki warto z kolei wykorzystać w pokoju niemowlęcym – tam dekoracje nie powinny przytłaczać maluszka, który dopiero poznaje świat i jest bardzo czuły na różne bodźce. Warto pamiętać o tym, by wybierać taki sposób wieszania dekoracji, aby dało się ją w prosty sposób ściągnąć. Materiał w pokoju dziecięcym łatwo bowiem ulega zabrudzeniu. Świetnie sprawdzą się tu na przykład rolety rzymskie, a także zasłony i firany na przelotkach lub tunelu.

Podatek i koszt wysyłki są wliczone do wszystkich cen.

Certyfikat Trusted Shops

Metody wysyłki:

Metody płatności: