Nie masz żadnych produktów w Ulubionych.

Firany panele

(16)

Firany panele - idealna ozdoba każdego okna

Proponowane przez nas firany panelowe wykonywane są głównie z żakardu, co zapewnia ich sztywność i przekłada się na niebanalną, doskonałą prezencję. W połączeniu z dekoracyjnym ażurem w kolorze białym, szarym, beżowym, a nawet czarnym gotowa do zawieszenia na żabkach tkanina, tworzy kombinację w ramach aranżacji okna w kuchni, salonie czy sypialni w pełni odpowiadającą Twoim wymaganiom.

Z uwagi na  uniwersalność gotowych firan - paneli oraz eleganckie wykończenie góry i dołu (fabryczne), a także z boków (wytapianie laserowe) firany panele stanowią najlepszy wybór dla każdego pomieszczenia. Połącz różne rozmiary z naszej bogatej oferty dostępnej w sklepie internetowym i stwórz oryginalną kompozycję, która świetnie dopełni wnętrze Twojego domu wykonane zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Wysokie poczucie estetyki – gwarantowane!

Stwórz wyjątkową aranżację okna z firanami panelowymi

Aby stworzyć interesującą dekorację okna, weź pod uwagę panele żakardowe. Taka ozdoba doskonale dopełni wygląd Twojej gładkiej firany. Zawieś je na karniszu zamiast zasłon i stwórz aranżację, od której nie będzie można oderwać wzroku.

W sklepie internetowym withome.pl znajdziesz również bestsellerowe panele żakardowe łapacze snów. Takie modele doskonale sprawdzą się we wnętrzach w stylu rustykalnym, klasycznym czy boho i wprowadzą domową atmosferę. Udekoruj okno panelami żakardowymi z naszego sklepu i stwórz dekorację, która nigdy nie wyjdzie z mody.