Darmowa dostawa do paczkomatu oraz kurierem GLS i DPD przy zamówieniu powyżej 200 zł.

Darmowa dostawa do paczkomatu oraz kurierem GLS i DPD przy zamówieniu powyżej 200 zł.

    Nie masz żadnych produktów w Ulubionych.

Zasłony zaciemniające 100%

(40)

Beżowa lub biała zasłona zaciemniająca blackout, czy takie istnieją?

Zasłony zaciemniające występują w bardzo wielu kolorach od czarnych, granatowych poprzez turkusowe, czerwone po beżowe, kremowe na białych kończąc. Tak, dokładnie, zasłony zaciemniające występują również w beżowym oraz białym kolorze. Jest to możliwe, gdyż to nie kolor odpowiada za stopień zaciemnienia pomieszczenia, a rodzaj tkaniny. Decydując się na zasłony blackout, nie jesteś skazana, tylko i wyłącznie na ciemne zasłony. W naszym sklepie znajdziesz beżową zasłonę zaciemniającą, musztardową zasłonę zaciemniającą, kolory, które nie przytłoczą Twojego wnętrza.

Zasłony zaciemniające blackout, czy jest to opłacalna inwestycja?

Najlepszym miejscem do zawieszenia zasłon zaciemniających typu blackout będzie sypialnia lub pokój dziecka. Sypialnia to jedno z tych pomieszczeń, w którym zależy Ci na ciemnościach, kiedy się regenerujesz i odpoczywasz. Kiedy pragniesz małej drzemki lub masz ochotę na film w klimacie sali kinowej, nie jest sztuką zawiesić zasłonę. Sztuką jest zaciemnić pomieszczenie, aby nie dostawało się do niego światło z zewnątrz. Dlatego też zasłony z tkanin zaciemniających 100% są tkaninami do takich zadań specjalnych. Wybierając zasłony zaciemniające balckout liczysz nie tylko na ich dekoracyjne walory, ale i na ich funkcjonalność. Umiejętność nieprzepuszczania promieni słonecznych w nawet najgorętsze letnie popołudnie to tylko jedna z wielu zalet, jaką zaskoczą Cię nasze zasłony zaciemniające.

Jakim sposobem zawiesić zasłony zaciemniające – przelotki a może taśma?

Zasłony zaciemniające z reguły wykonane są z tkanin o nieco gęstszym i grubszym splocie, co wpływa na ich ciężkość. Dlatego, aby uzyskać jak najlepsze efekty wizualne podczas aranżacji oprawy Twojego okna zasłoną blackout, bardzo ważny jest sposób zawieszenia, na jakim zasłona została wykonana. W naszym sklepie wybraliśmy trzy najpopularniejsze sposoby zawieszenia, dzięki którym uzyskasz najlepsze efekty.

Funkcjonalne i wygodne przelotki — Zasłona w górnej części posiada wszytą taśmę wzmacniającą, w której w równych odstępach umieszczono przelotki.  Przelotki to okrągłe metalowe pierścienie, które zamocowano w okrągłych otworach w taśmie i tkaninie zasłony. Po zawieszeniu zasłona na całej długości ułoży się w pionowe fale, które wzmocnią jej efekt dekoracyjny. Idealne rozwiązanie dla karnisza rurkowego bądź drążkowego.

Eleganckie i luksusowe fleksy — charakteryzują się wszytymi na stałe ślizgami, które można prać w pralce. Ten sposób zawieszenia jest dedykowany do szyn sufitowych. Zasłona na ślizgach ma wszytą taśmę smok w stosunku marszczenia 1:2, dzięki czemu możesz w krótkiej chwili zmienić jej wygląd. Jeżeli chcesz uzyskać efekt fal – wystarczy włożyć ślizgi z zasłoną do szyny. Charakterystyczne marszczenie taśmy smok uzyskasz poprzez ściągnięcie sznurków w taśmie.

Nowoczesna taśma wave — Wybierając zasłonę do salonu wykonaną na taśmie fala, zyskujesz nieograniczone możliwości aranżacyjne. Taśma wave/fala jest wyszywana w górną część zasłony, jej zadaniem jest usztywnienie tkaniny przy jednoczesnym marszczeniu jej w piękne równomierne fale. Zestaw do zamocowania zasłony zawiera również specjalny sznurek, który jest na stałe połączony ze ślizgami. One zaś są przyczepione do taśmy w odległościach co 8 cm. Jedyne co Ci pozostaje to tylko zawiesić naszą zasłonę, którą wykonaliśmy dla Ciebie z największą starannością.

Nie czekaj, aż promienie słoneczne zaskoczą Cię w łóżku nad ranem, powiększ swoja domową kolekcję o zasłony zaciemniające typu blackout Withome i przekonaj się, jak bardzo są wyjątkowe!