Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD. Sprawdź nasze propozycje do ogrodu.
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD. Sprawdź nasze propozycje do ogrodu.
    Na liście ulubionych nie ma żadnych pozycji.

Ręczniki

(74)

 

Ten rodzaj tekstyliów to obowiązkowy element wyposażenia łazienki. Niezbędny jest też na basenie i na plaży. W naszym asortymencie znajdziesz wiele rodzajów ręczników uszytych z bawełny i z mikrofibry.

 

Ręczniki bawełniane idealne od każdej łazienki

Nasze akcesoria łazienkowe szyte są ze 100% bawełny – z wyjątkiem egzemplarzy ze zdobieniami. Skład tych drugich wynosi 96% bawełny i 4% poliestru. Zdobienia mogą mieć postać wytłaczanych pasków, kółek i innych wzorów geometrycznych, poprowadzonych po krawędziach ręcznika. Każdy z modeli występuje w co najmniej kilku kolorach, a więc możesz dobierać je w zależności od stylu, jaki panuje w Twojej łazience. Dostępne są głównie w rozmiarach 70x140 cm, 50x90 cm oraz 30x50 cm. Z kolei dostępne w naszym sklepie ręczniki plażowe szyjemy z mikrofibry. Ich rozmiar wynosi 170x90 cm.

 

Na co wpływa gramatura ręcznika?

Dobierając to łazienkowe akcesorium warto poznać jego parametry – i nie chodzi tu tylko o jego rozmiar. Gramaturaręcznika to nic innego, jak ciężar materiału (podany w gramach) w przeliczeniu na jeden metr kwadratowy tkaniny. Imgramatura jest niższa, tym ręcznik jest cieńszy i szybciej wysycha, im wyższa – zwiększa się ich chwyt, grubość i czas, w jakim schną.

„Złotym środkiem” możemy nazwać ręczniki o gramaturze około 450-500 g/m2. Tekstylia o gramaturze poniżej 400 g/m2 to głównie modele z mikrofibry oraz ręczniki plażowe – zajmują mało miejsca i schną w szybkim czasie. Najgrubsze i najcięższe są ręczniki o gramaturze powyżej 600 g/m2 – długo wysychają, ale znakomicie chłoną wodę.

Podatek i koszt wysyłki są wliczone do wszystkich cen.

Certyfikat Trusted Shops

Metody wysyłki:

Metody płatności: