Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD.

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD.

    Na liście ulubionych nie ma żadnych pozycji.

Zasłony

(974)

 

Dobór odpowiednich zasłon to nie lada wyzwanie – na rynku dostępne jest mnóstwo różnych wzorów i kolorów, więc czasami trudno stwierdzić, który z nich najlepiej będzie pasował do aranżowanego przez nas pomieszczenia.

 

Zasłony zaciemniające czy przyciemniające, a może półprzejrzyste? - wybierz odpowiedni materiał

Wybór koloru zasłony to jednak dopiero pierwszy krok na drodze do idealnej okiennej dekoracji. Pod uwagę musimy też wziąć rodzaj materiału, z jakiego zasłona jest uszyta, a także stopień zaciemnienia, jaki dzięki niej zyskamy. Powinniśmy zadbać o jej odpowiednią długość – najlepszy efekt dają zasłony kilka centymetrów dłuższe od firanki – a także szerokość. Jeśli chodzi o ten ostatni aspekt, bardzo ważny jest tu wybór sposobu upinania zasłony. Dostępne opcje to taśma marszcząca, fleksy, przelotki, szelki oraz tunel. Od wyboru jednej z tych metod zależy nie tylko to, jak zasłona będzie się układać – różne rodzaje wieszania zasłony wymagają też dobrania odpowiedniego karnisza.

 

Zasłony gotowe, szyte na wymiar oraz na metry dostępne w sklepie Withome

Z pomocą w znalezieniu zasłony idealnej przychodzi nasz sklep internetowy. W asortymencie znajduje się wiele modeli zasłon gotowych w standardowym rozmiarze 140x260 cm oraz 140x270 cm. Jeśli jednak chciałbyś dostosować zasłonę do swoich potrzeb i wymagań, możesz skorzystać z opcji szycia na wymiar. Oferujemy cale spektrum materiałów, taśm marszczących i innych akcesoriów, z których stworzysz dekorację, która doskonale uświetni każde wnętrze.

Podatek i koszt wysyłki są wliczone do wszystkich cen.

Certyfikat Trusted Shops

Metody wysyłki:

Metody płatności: