Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD. SPRAWDŹ ZIMOWE PROMOCJE>>

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD. SPRAWDŹ ZIMOWE PROMOCJE>>

    Nie masz żadnych produktów w Ulubionych.

Zasłony gotowe

(61)

Gotowe zasłony dostępne w sklepie internetowym Withome

Zakup gotowego kompletu zasłon to bardzo szybki sposób na odmienienie wystroju całego wnętrza. Ciężkie, mięsiste i zaciemniające zasłony zaprowadzą w pokoju atmosferę przytulności i bezpieczeństwa, a w nocy osłonią przed wpadającym z zewnątrz światłem latarni. Z kolei cienkie, opadające na podłogę zasłonki z półprzejrzystego materiału ożywią pomieszczenie i wpuszczą do środka promienie słoneczne.

 

Idealna dekoracja wnętrza - komplet zasłon gotowych do zawieszenia

W naszej ofercie gotowych zasłon znajdziesz całe mnóstwo propozycji tych okiennych dekoracji. Możesz więc dopasować je do odpowiadającego Ci stylu i kolorystyki. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na zasłonę welwetową, jednokolorową czy może na opcję z wzorem (wytłaczanym, przecieranym, kwiatowym, geometrycznym albo zwierzęcym), gotowe produkty w każdym przypadku mają te same, standardowe wymiary, tj. 260x140 cm. Niektóre z modeli można skrócić za dodatkową opłatą.

 

Wybierz sposób upinania zasłony gotowej

Pośród gotowych zasłon znajdziesz wiele propozycji upinanych za pomocą taśm marszczących, przelotek, fleksów oraz tuneli. Decydując się na zakup gotowych zasłon, pamiętaj o tym, że mają one z góry narzucony rodzaj taśmy lub kolor przelotki. Tych elementów nie da się zmienić podczas zamawiania produktu. Do wielu z naszych dekoracji wszyliśmy jednak taśmę, która umożliwia zawieszenie zasłony na kilka różnych sposobów: na tunelu, haczykach, żabkach, a także ślizgach. Jeśli jednak nie znalazłeś tu zasłony z odpowiadającym Ci sposobem upinania, zachęcamy do skorzystania z usługi szycia na wymiar.