Darmowa dostawa do paczkomatu oraz kurierem GLS i DPD przy zamówieniu powyżej 200 zł.

Darmowa dostawa do paczkomatu oraz kurierem GLS i DPD przy zamówieniu powyżej 200 zł.

    Nie masz żadnych produktów w Ulubionych.

Kup na metry

(1161)

 

Zakup materiału na metry to pierwszy krok do samodzielnego uszycia zasłony, firany, rolety lub obrusu. W asortymencie naszego sklepu znajduje się wiele przeróżnych tkanin, które ucinamy z belek o określonych szerokościach i długościach.

 

Tkaniny i firany na metry - stwórz dekorację okna samodzielnie

Oferujemy przede wszystkim rozmaite tkaniny firanowe i zasłonowe, które można wykorzystać również do uszycia rolet rzymskich. Poza nimi, w naszym sklepie znajdują się gipiury, materiały na obrusy, różnorodne taśmy do marszczenia oraz inne akcesoria krawieckie, dzięki którym wykonasz projekt zgodny z Twoimi planami i wyobrażeniami.

 

O czym warto pamiętać, kupując tkaniny na metry?

Tkaniny sprzedajemy na metr bieżący, a zamówiony kawałek ucinamy z belki. Klient otrzymuje więc tkaninę niewykończoną. Materiały zasłonowe, firanowe i obrusowe mają swoją określoną szerokość bądź wysokość – w zamówieniu poprosimy Cię o podanie drugiego, nienarzuconego z góry parametru. Materiały na firany dodatkowo można też znaleźć w formie zazdrostek.

Tkaniny sprzedawane są jako kupon materiału, który w dalszej kolejności będziesz mógł obszyć i przyozdobić z pomocą wybranych przez Ciebie akcesoriów i dodatków – te również posiadamy w opcji zakupu na metry. Własnoręczne uszycie dekoracji okiennych i nakryć stołowych to jeden z najlepszych i najtańszych sposobów na uzyskanie wymarzonego produktu. W asortymencie naszego sklepu posiadamy całą gamę jedno- i wielobarwnych tkanin, wśród których na pewno znajdziesz tę idealną. Woal, żakard, welur, gipiura – wybór należy do Ciebie.