Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD. Sprawdź nasze propozycje do ogrodu.
Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD. Sprawdź nasze propozycje do ogrodu.
    Na liście ulubionych nie ma żadnych pozycji.

Rolety rzymskie do salonu

(127)

Rolety rzymskie uszyte na wymiar - jako idealna dekoracja okna w salonie

Zasłona okna w pełni dopasowana do Twoich potrzeb? Uszyjemy Ci ją na wymiar! Proponujemy stylowe rolety rzymskie do salonu, które skutecznie zastąpią tradycyjne tkaniny. Z uwagi na swoją funkcjonalność świetnie osłonią pomieszczenie przed promieniami słonecznymi, zapewniając jednocześnie komfort i prywatność. Co więcej, będą stanowić elegancki element dekoracyjny, podnoszący poczucie estetyki w domowym wnętrzu oraz ocieplający klimat w przestrzeni poprzez użycie lżejszych - praktyczniejszych materiałów.

 

Wybierz odpowiedni materiał na roletę rzymską do salonu

W naszej ofercie znajdziesz rolety rzymskie wykonane zarówno z tkanin zasłonowych (różne kolory i faktury), jak i z firan, dzięki czemu możesz dopasować do swoich potrzeb nie tylko wymiar. Wyjątkowy wystrój salonu? Tylko z naszą pomocą w ramach skorzystania z bogatej oferty naszego sklepu internetowego!

Podatek i koszt wysyłki są wliczone do wszystkich cen.

Certyfikat Trusted Shops

Metody wysyłki:

Metody płatności: