Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD.

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD.

    Nie masz żadnych produktów w Ulubionych.

Zasłony na tunelu

(71)

 

Zasłony szyte na wymiar na tunelu - łatwe i szybkie w zawieszeniu

Przypinanie tekstyliów na żabki, haczyki lub agrafki może być męczące. Po każdym praniu trzeba wejść na krzesło, wyciągać ręce, podnosić głowę. Te wysiłki nie zawsze przynoszą efekty. Ile razy okazuje się, że żabki są rozmieszczone w nierównych odstępach, a przez to materiał nie układa się dobrze? Na szczęście mamy rozwiązanie! Proponujemy zasłony na tunelu. Są one nie tylko piękne, ale przede wszystkim łatwe w montażu!

 

Zasłony z tunelem - uniwersalne i eleganckie dekoracje do każdego wnętrza

Tkanina w modelach z tej kolekcji ma specjalne przeszycie w górnej części. Otwór ten umożliwia montaż na okrągłym karniszu bez wykorzystywania żabek, agrafek lub haczyków. Wystarczy przełożyć drążek przez otwór, by dekoracja okienna była gotowa! Zajmuje to mało czasu i nie wymaga wysiłku!

 

Zamocuj zasłonę z tunelem bezpośrednio na rurce karnisza

Zasłony z tunelem są dobrym wyborem nie tylko ze względu na łatwość zakładania i zdejmowania. Specjalny otwór w materiale przekłada się na komfort użytkowania. Materiał nie haczy o żabki, karnisz lub łączenia. Dzięki temu łatwo go przesuwać podczas codziennego zakrywania i odkrywania okna.