Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD.

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 200 zł za pośrednictwem paczkomatów InPost oraz kurierów GLS i DPD.

    Na liście ulubionych nie ma żadnych pozycji.

Zasłony tarasowe szyte na wymiar

(23)

Zasłony tarasowe szyte na podany przez Ciebie wymiar 

Zasłony na taras szyte na miarę oraz gotowe zasłony tarasowe różnią się pod wieloma względami. Oto kilka z nich:

- Zasłony na taras wymiar, są szyte według indywidualnych wymiarów, co pozwala na idealne dopasowanie dekoracji. W przypadku gotowych zasłon tarasowych, niestety mamy ograniczony wybór rozmiarów co może nie zawsze pasować do naszych potrzeb.

- Zasłony nieprzemakalne szyte na wymiar pozwalają na większą swobodę wyboru materiałów, wzorów i kolorów, dzięki czemu można stworzyć unikalne i spersonalizowane rozwiązanie. Zasłony wodoszczelne gotowe oferują ograniczoną ilość wzorów i kolorów, co może utrudnić odpowiednie dopasowanie do stylu aranżacji.

- W przypadku zasłon na wymiar, istnieje możliwość wyboru różnych systemów mocowania, takich jak taśmy, tunel czy przelotki. Zasłony gotowe zazwyczaj mają już wbudowany system mocowania, co zdecydowanie ograniczy nasz wybór.

Który kolor zasłon ogrodowych wybrać?

Oczywiście wybór koloru uzależniony jest od Twoich osobistych preferencji oraz efektu aranżacyjnego, jaki pragniesz osiągnąć w Twoim ogrodowym zaciszu. Niemniej jednak najlepsze i najpopularniejsze kolory zasłon tarasowych najwyższej jakości to kolory subtelne, których jasna barwa skutecznie odbija światło. 

W naszym sklepie znajdziesz naprawdę szeroką gamę tkanin tarasowych wysokiej jakości i w dobrej cenie. 

Nie czekaj, aż promienie słoneczne zaskoczą Cię podczas przyjęcia w plenerze, powiększ swoja domową kolekcję o zasłony tarasowe wodoszczelne i przekonaj się, jak bardzo są wyjątkowe.

Podatek i koszt wysyłki są wliczone do wszystkich cen.

Certyfikat Trusted Shops

Metody wysyłki:

Metody płatności: