Darmowa dostawa do paczkomatu oraz kurierem GLS i DPD przy zamówieniu powyżej 200 zł.

Darmowa dostawa do paczkomatu oraz kurierem GLS i DPD przy zamówieniu powyżej 200 zł.

    Nie masz żadnych produktów w Ulubionych.

Firany na ślizgach

(46)

 

Firany do szyny sufitowej zawieszona za pomocą ślizgów

W nowoczesnych wnętrzach coraz częściej pojawiają się karnisze przymocowane do stropu. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne i estetyczne. Minimalistyczny efekt, który daje prosta prowadnica, pasuje do wnętrz modernistycznych, loftowych i skandynawskich. Taki wygląd karnisza wymaga określonego modelu tekstyliów. Jeśli i Państwo planują u siebie tego typu rozwiązanie, polecamy nasze firany do szyny sufitowej. Są stworzone specjalnie z myślą o montażu na najnowszych prowadnicach.

 

Firany na ślizgach - nowoczesna metoda zawieszenia dekoracji okiennych

Doskonale wiemy, że większość współczesnych szyn sufitowych jest delikatna, minimalistyczna i lekka. A co się z tym wiąże, tekstylia powinny harmonizować swoim wyglądem z designem prowadnicy. Dlatego proponujemy firany wykonane z lekkich, delikatnych materiałów, z niewielką ilością elementów dekoracyjnych. Dzięki temu oba te elementy stworzą spójną kompozycję, która będzie pasowała do nowoczesnego wnętrza.

Zależy nam na tym, aby nasze artykuły spełniły Państwa oczekiwania także pod względem funkcjonalnym. Dlatego tekstylia można wieszać przy użyciu żabek, agrafek lub klamerek.