Wyjątkowe poszewki walentynkowe w cenie 20,90 zł. Darmowa dostawa już od 200 zł. Wysyłka do paczkomatu oraz kurierem GLS i DPD. 

Wyjątkowe poszewki walentynkowe w cenie 20,90 zł. Darmowa dostawa już od 200 zł. Wysyłka do paczkomatu oraz kurierem GLS i DPD. 

    Nie masz żadnych produktów w Ulubionych.

Rolety rzymskie na wymiar ✂

(62)

 

W naszym sklepie internetowym oferujemy rolety rzymskie szyte na wymiar. Jeśli jesteś posiadaczem okien o niestandardowej wielkości, nie musisz wcale rezygnować z tego jakże eleganckiego sposobu na dekorację. Z chęcią wykonamy dla Ciebie rolety rzymskie na wymiar.

 

Rolety rzymskie na wymiar - dopasuj rozmiar od swojego okna

Szyte przez nas rolety mogą mieć szerokość do 300 centymetrów, co jest rzadko spotykaną na rynku opcją. Jeśli więc zależy Ci na dekoracji o dużych rozmiarach, nie będzie to dla nas problemem.

 

Rolety rzymskie zaciemniające, blackout lub firanowe szyte na wymiar

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama materiałów zaciemniających, pół zaciemniających i prześwitujących. Każdy z nich dostępny jest w kilku kolorach. Wśród innych opcji personalizacji zamówienia jest też wybór sposobu mocowania rolety oraz umiejscowienia systemu jej obsługi.

 

Darmowe próbki tkanin dostępne w sklepie internetowym Withome

Zdajemy sobie sprawę, że zamówienie rolet na wymiar przez internet może budzić pewne wątpliwości. Jeśli przed podjęciem decyzji chciałbyś zobaczyć materiał „na żywo”, chętnie wyślemy do Ciebie próbkę tkaniny.